Facebook Reklamları

Milyonlarca kişinin kullandığı en büyük sosyal ağ olan Facebook, kişisel iletişimin yanında etkili bir reklam aracı olarak da tercih edilmektedir. Çok geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan Facebook Reklamları, tüketiciyle etkileşimlerin fazla olması gibi faydaları da beraberinde getirmektedir. Firmalar için de çok cazip olan bu imkânların yanı sıra;

    • Markanızın bilinirliğini artırabilir,
    • Web sitelerinizdeki trafiği artırabilir,
    • Beğeni ya da fan sayısını artırabilir,
    • Müşterilerle sürekli iletişimde olabilir,
    • Hedef kitlenize rahatça ulaşabilir ve satış elde edebilirsiniz.

Bu amaçlara hizmet eden Facebook Reklamları, standart reklam çalışmalarına göre çok daha düşük maliyetlidir. Firma olarak bu reklam modellerinin en iyi şekilde kullanılmasını sağlıyor ve markanızın çok daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Facebook üzerinden reklam hizmeti alırken doğru hedef kitleyi seçmek çok önemlidir.

Reklamlarınızın kimler tarafından görülmesi gerektiğini belirledikten sonra konum, yaş ve cinsiyet gibi kriterleri de belirleyebilirsiniz. Facebook Reklam hizmeti alırken, hedef kitlenizin doğru bir şekilde belirlenmesi, bütçenizin de verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Yüksek dönüşüm almanız ve bütçenizin uygun bir şekilde kullanılması için firma olarak gerekli çalışmaları yapıyor ve en doğru şekilde uygulamaya devam ediyoruz.

Bu konuda başarıya ulaşmak için çalışmalarımıza başlamadan önce, hedef kitlenin belirlenme aşamasını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra doğru hedef kitleyi belirleyerek reklam optimizasyonuyla ilgili gerekli çalışmalara geçiyoruz. Ardından doğru performans seçeneklerini kullanarak görsel anlamda daha kaliteli ve dikkat çekici öğeler hazırlıyoruz. Yapılacak bu çalışmaların ardından Facebook reklamlarınızı yayınlıyor ve ulaşması gereken kitleye başarılı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sosyal medyanın günümüzde fazlasıyla etkili olduğunu söyleyebiliriz. Birçok sosyal medya platformu da, şirket ya da kurumların reklam verme aracı olarak kullanılmakta ve başarılı sonuçları beraberinde getirmektedir. Markalar üzerinde olumlu etki yaratan bu hizmet, web sitenizin daha çok ziyaret edilmesini de sağlamaktadır. Ayrıca oluşturacağınız Facebook sayfalarının birçok kişi tarafından beğenilmesi ve sizden haberdar olması da Facebook reklamcılığının en önemli getirileri arasındadır. Bu anlamda firma olarak tüm sosyal medya platformları üzerinden reklam vermenizi sağlıyor ve hedef kitlenize ulaşmanız için kaliteli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.