Hakkımızda

Bilgisayar ile ilk tanışmamız 1995-96 yıllarında Visual Basic kursu ile başladı. Kurs bitiminin ardından henüz yeni çıkan Windows 95’i öğrenmeye çabasına başladık. O yıllarda internete çevirmeli ağ ile girilebiliyordu. İlk sosyal medyanın temelleri mIRC  ile atıldı. Genç yaşlı demeden milyonlarca kişi çevirmeli ağ bağlantısı ile sosyal medyada buluştu.

Hızla artan web sitesi furyasının önü alınamaz oldu. Sohbet, arkadaşlık, haber, oyun siteleri ile yeni bir akım başladı. Bu akımın içerisinde yer almak için bizlerde yerimizi aldık. Sohbet sitesinin ardından, Haber sitesi (Google News Kayıtlı) ile sosyal medyayı birleştirip, sosyal medyanın gücünü kullanarak kendimize tecrübe kattık.

2010 yılına kadar biriktirdiğimiz bütün bilgi bankamızı kullanarak Sosyal Medya Danışmanlığı, Web Sitesi Tasarımı ve Seo (Search Engine Optimization) üzerine çeşitli forumlarda müşterilerimiz ile çalışmaya başladık.  2007-2017 yılları arasında bir çok kurumsal  ve kurumsal şirketlerin sosyal medya hesaplarına danışmanlık hizmetini sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

İşimizin gereği en çok kullandığımız ve bilgi sahibi olduğumuz sosyal medya hesaplarını birleştirerek Fatwingo’nun doğumuna şahit olduk.

Fatwingo Nedir? 

Fatwingo.com, Fa(cebook), Tw(itter), İn(stagram) ve Go(ogle) baş harflerinden oluşan bir reklam ve danışmanlık ajansı olarak hizmet vermektedir. Kurumsal Web Tasarımından kurumsal SEO Danışmanlığına, Sosyal Medya Danışmanlığından Facebook Reklamlarına, Twitter Reklamlarından İnstagram Reklamlarına kadar birçok hizmeti kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanı sıra Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı konusunda da gerekli hizmeti alabileceğinizi unutmayın.

Kurumsal firma ihtiyaçlarınıza çok özel hizmetler sunan Fatwingo.com, hedeflerinize ve kurumsal kimliğinize özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Tüm web projeleriniz ve tasarım çalışmalarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızın misyonu; Tüm müşterilerimize talep ettikleri anda sunacağımız hizmeti yine en uygun fiyatlarla sunmak ve bizimle çalışan firmaların internet ortamındaki yerini hazırlamaktır. Ayrıca bilişim sektörüne kazandırmak da esaslı görevlerimiz arasındadır. Vizyon olarak ise tüm güncel gelişmeleri takip ederek anında firmanıza yansıtmak ve hem araştırmaya hem de geliştirmeye yönelik firmanızı global pazarda ön plâna çıkarabilmektir.

Ürünlerinizi rahatlıkla pazarlayabilmek için kurumsal bir web tasarımına ihtiyacınız olacaktır. Sitenizin tasarımı bu anlamda önemlidir ve Google arama motorunda yapılan aramalarda üst sıralarda olması gerekir. Bu sayede hem daha büyük kitlelere ulaşabilir hem de firmanızı ciddi anlamda tanıtabilirsiniz. SEO çalışmalarının yanı sıra sosyal medyada da aktif bir şekilde rol almalı ve ürünlerinizi kolay bir şekilde tanıtmalısınız. Bilindiği üzere sosyal medyanın kurumlar üzerinde etkisi oldukça fazladır. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından firmanıza ait özel bir logo ve kimliğin tasarlanması gerekir. Fatwingo.com olarak bu hizmetlerin tamamını üst düzey kalitede sunmaya devam ederken dijital anlamda pazarlama çalışmalarımızı da sürdürüyoruz.

Kurumsal bir firma, bu hizmetleri aldıktan sonra sosyal medya araçlarında da aktif bir şekilde yer almalıdır. Facebook, Twitter ya da İnstagram’a vereceğiniz reklamlar ile kalıcılığınızı koruyabilir ve sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve tam zamanlı olarak hizmet veren firmamız bu çalışmaların tamamını sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır. Kurumsal anlamda başarıyı yakalamak ve müşterilerinize ulaşmak için bizi tercih etmeniz yeterlidir. Web sitemiz üzerinden ya da telefon yoluyla bizi arayarak detaylı bilgiler alabilir ve almak istediğiniz hizmeti söyleyebilirsiniz.