Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir çok evreden oluşan Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunan firmamız, markanızın kurumsallığını hedef kitle üzerinde yoğunlaştırarak gerekli çalışmaları başlatmaktadır. Markanızın güçlü bir etki yaratması ve hedef kitlenizle güçlü bir bağ kurması, firmanızın görsel anlamda kendini ifade etmesine bağlı olarak değişebilmektedir. Bu yüzden kurumsal kimlik tasarımınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılması önemlidir.

Kurumsal kimlik çalışması, birçok içeriğin birleşmesiyle meydana gelmektedir. Kartvizit, takvim çalışmaları, mail tasarımı, web sitesi tasarımları, antetli kâğıt ve zarf tasarımları, faks tasarımı, duyuru, ilân ve bülten, bloknot ya da not defteri tasarımı ve daha birçok içerik, firmanızın kimliğini oluşturan etkenlerdir. Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı oluşumunda aynı zamanda bazı gereksinimler ortaya çıkar. Firmanızın tercih ettiği renkler, kullanmak istediği logolar ya da sloganlar firmamıza aktarılmalıdır. Sonrasında kurumsal kimliğinize uygun Logo tasarımları kısa sürede sizlerle buluşturulmaktadır. Kurumsal kimlikler, bir nevi kurum imzasıdır ve belirttiğimiz üzere vermek istediğiniz mesajı rahatlıkla müşterilerinize yansıtır.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı uygulamasının ilk kuralı, logo ve tasarımın uygulama alanlarının geniş çerçevede düşünülmesi ve tüm teknik imkânlar kullanılarak oluşturulmasıdır. En önemli unsurlar arasında olan tutarlılık ilkesi, uygulanacağı bütün alanlarda rahatlıkla görülmelidir. Firmamız tüm bu süreçlerin geliştirilmesi aşamasında en kaliteli hizmeti verirken aynı zamanda farklı özelliklerde tasarlamak istediğiniz Logolarınızı da talep ettiğiniz şekilde tasarlamaktadır. Vizyon ve misyonunuza uygun bir tasarım hazırlanması gerektiği için bu konuda güven veren firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Müşterilerinizin ilgisini, tasarımda kullanılan renkler daha çok çekmektedir. Her rengin bir anlamı bulunduğu için Kurumsal kimlik tasarımı gerçekleştirirken müşterilerinizin gözünde bir farklılık yaratmanız gerekmektedir. Başarılı bir şekilde amblem ya da Logo tasarlamak, ciddi anlamda yaratıcılık gerektiren bir iştir. Firmanızın sektördeki yeterliliği ve yaptığı işi anlatan bu öğelerin çok uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkarıldığını bilmeniz gerekiyor. Firmamız, sizler için akılda kalıcılık, firmanızın sempatisi ve markaya olan bağlılığınızı koruyarak gerekli çalışmaları tamamlar ve en uygun fiyat garantisinde tarafınıza teslim eder.