Sosyal Medya Danışmanlığı

Web sitelerinizin daha çok kullanıcıya ulaşması için sosyal medyanın aktif bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti sunan firmamız birçok anlamda çalışma sunar ve sosyal medyada kalıcı olmanızı sağlar. Özel ve iş hayatınızın olmazsa olmazı haline gelen sosyal medyanın milyonlarca kişi tarafından kullanıldığını söylemek bu anlamda mümkündür. Bizler de firmanıza ait olan hesapları en iyi şekilde kullanıyor ve hedef kitlenizi belirledikten sonra bazı işlemlere başlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmet verirken ilk olarak hesaplarınızın kurulum aşamasını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra hesap takibinin sürekli sağlanmasını ve içeriklerinizi destekleyen görsellerin belirlenmesi sürecini yönetiyoruz. Ayrıca mıoderasyon, kriz yönetimi, raporlama ve sosyal medya veri analizinden geçen işlemler son olarak çözüme kavuşturulmakta ve başarıya ulaştırılmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra oluşturacağınız bir kampanyayı destekleyecek ödüllendirme ya da yarışma gibi uygulamaların hazırlanma sürecini de gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya danışmanımızın sunduğu hizmetler bununla da sınırlı değildir. Sosyal medyadaki reklamlarınızı talebinize göre oluşturarak yönetir, yapacağı analizleri aylık olarak değerlendirir ve sektördeki eksiklikleri araştırarak yeni projeler oluşturur. Sosyal Medya Danışmanlığı yapılırken ayrıca markanızın güncel olması adına sürekli içerik paylaşılır. Bu anlamda Facebook, Twitter, Google+, Youtube, İnstagram ve diğer sosyal medya araçlarında firmanızı ön plâna çıkarabilir ve gerekli hizmeti başarılı bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Kurum ve markanıza maksimum düzeyde fayda sağlamak için sunduğumu bu hizmetler, markanızın uzun süre sosyal medyada kalıcı olmasını da sağlar. Ayrıca elde edilen bu kalıcılığın daha büyük kitlelere ulaştırılması için gerekli çalışmalar devam eder. Sosyal medya danışmanlarımızdan üst düzeyde verim alabilmek için, kurum ya da markanız adına beklentilerinizi aktarmalı ve yeterli bütçeyi ayırmalısınız. Ayrıca sosyal medyada yer almak isteyip istemediğinize de karar vermeniz gerekiyor. Milyonlarca kişinin kullandığı bu ortamlarda başarılı ve kaliteli bir reklam vermek, firmanızın prestijini ve müşteri kitlesini artırmaya yetecektir. Bu anlamda tercihlerinizi, firmamız Fatwingo.com üzerinden yapabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Piyasada fazlasıyla bulunan SEO ve sosyal medya danışmanlarına rağbet göstermemeli ve gerçek anlamda başarıya ulaşmış firmalardan hizmet almanız gerekmektedir.