Twiter Reklamları

Yakın zamanda çokça tercih edilen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan Twitter, firmalar için reklam verme aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde yaklaşık 8 milyon kullanıcının tercih ettiği bu platform üzerinden Twitter Reklamları sağlanarak firma ya da markaların hedef kitlesine ulaşılabilmektedir. Ayrıca bu uygulama farklı modeller kullanılarak yapılmaktadır. Bu modeller; Promoted Twfeet, Promoted Trend, Promoted Account, Twitter Video ve Twitter uygulama yükleme reklamları olarak bilinir. Firma olarak tercih edeceğiniz reklam modeliyle en iyi hizmeti sunuyor ve hedef kitlenize kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Yapılan araştırmalarda, dev markaların %85’inin Twitter üzerinden reklam vermeyi düşündüğü ortaya çıkarılmıştır. Şirketlerin Twitter üzerinden reklam vermeye başlaması, bu platformda hazırlanan reklamların ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Twitter Reklamları konusunda profesyonel hizmetler almak için bizi tercih edebilir ve markanızın değerini yükseltebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcıya ulaşmak ve markanız hakkında onlara bilgi vermek, tamamen Twitter reklamcılığından geçer. Bu anlamda uygun bütçeler ile reklam oluşturmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu reklamlar sponsorlu hesaplar, sponsorlu tweetler ve sponsorlu gündem olarak hazırlanır. Twitter Reklamları vermek isteyen müşterilerimiz, talebini belirttikten sonra en uygun reklam şeklini seçebilmektedir. Sponsorlu hesaplar, sizi ya da kurumsal sayfanızı takip eden kullanıcılar tarafından merak ediliyorsunuz anlamına gelir. Daha çok kurumsal hesaplarınızın takipçi sayısını artırmak için bu reklam kullanılır.

Bir diğer reklam çeşidi sponsorlu tweetlerdir. Bu tweetler, kullanılacak anahtar kelimelerden herhangi birini aratacak olan kullanıcılara gösterilir. Mesajlarınız bu sayede, sayfanızı takip etmeyen kişilere de ulaşmaktadır. Bu reklam çeşidinin maliyeti ise reklama verilen yanıtlar, favorilere eklenme ve retweet edilme sayısına göre değişebilmektedir. Son olarak sponsorlu gündem seçeneğini kullanabilirsiniz. Gündem sıralamasının en üst kısmında yer alarak tüm kullanıcılar önünde farklı bir etki yaratabilirsiniz. Twitter kullanıcıları bu reklama tıkladığında, sponsorlu tweetler ile karşılaşacak ve daha fazla kitleye hitap edebileceksiniz. Bu seçeneklerden yararlanmak için daima kalite ve güven çerçevesinde çalışmalarına devam eden firmamız, Twitter’da reklam vermek isteyenlere çok uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Reklamlarınızı takip ederken analiz aracından faydalanacak ve müşteri potansiyelinizi rahatlıkla takip edebileceksiniz.